Beyonce dała szansę na zremiksowanie utworu End of Time – najnowszego singla z jej ostatniego albumu 4. Artystka poszukiwała fanów lub po prostu zainteresowanych osób, które zechcą stworzyć własną wersję wspomnianego utworu. Najlepszy remiks ma szansę pojawić się na kolejnym krążku artystki. Jest to zatem nie lada okazja, aby rozsławić swoje imię i zdobyć nagrodę pieniężną w wysokości $4000. Zwycięzca zostanie wyłoniony spośród 50 najwyżej ocenianych zgłoszeń.

W panelu jurorskim konkursu zasiadają renomowani muzycy, producenci i DJe, tacy jak Isabella Summers, DJ Afrojack, DJ Jus-Ske, Giorgio Moroder, a także WAWA – polski duet DJski, którego remiks utworu End of Time stał się klubowym numerem jeden w Wielkiej Brytanii.

To jednak nie koniec polskich akcentów. W wydarzeniu bierze udział Lieke – młody, zdolny i, co najważniejsze, ze świeżym spojrzeniem na muzykę mieszkaniec Wielkopolski. Jego remiks spotkał się z bardzo dobrym przyjęciem, co widać po komentarzach pod jego zgłoszeniem. Nic w tym zresztą dziwnego, bowiem wersja End of Time przerobiona przez Lieke brzmi naprawdę smakowicie. Sprawdźcie sami, a my z niecierpliwością czekamy na wyniki!

[media width=”100%” height=”166″ link=”http://soundcloud.com/liekemusik/beyonce-end-of-time-lieke”]

Nie ma więcej wpisów