Marco Resmann i inni zagrają z okazji 10 urodzin berlińskiego klubu Watergate. Impreza odbędzie się 30 marca w warszawskim lokalu 1500m2 do wynajęcia.

Watergate jest berlińskim klubem, który od momentu otwarcia szybko znalazł się w czołówce muzycznych lokali. Taneczne brzmienia serwują w nim międzynarodowe DJ-skie talenty. Elementem wyróżniającym klub jest jego słynna LED-owa instalacja, zajmująca przestrzeń ścian oraz parkietu.
Pięć lat po oficjalnym otwarciu lokalu, spod szyldu Watergate ruszyła seria krążków, które cieszą nie tylko zawartością muzyczną, ale i świetnym wzornictwem poligrafii. Dóbr muzycznych dostarczają tym składankom energetyczni DJ-e rezydenci oraz ekscytujący goście, tacy jak dOP, Ellen Allien czy Sascha Funke. W lutym ukazała się jubileuszowa, dziesiąta część kompilacji Watergate, która została zmiksowana przez Marco Resmanna.

Tym samym – już 30 marca, w warszawskim 1500m2 do wynajęcia – odbędzie się impreza celebrująca dziesiąte urodziny klubu Watergate. Nie zabraknie na niej samego Marco Resmanna, zagra także Sebo K oraz BSHOSA & EeasyAudio jako BLCKSHP. Gościem specjalnym będzie Maria Magdalena, natomiast o wizualizacje zadba VJ Emiko.

Zapraszamy na dobrą zabawę pod patronatem musicis.pl

 

Wśród osób, które w komentarzu poniżej wymienią przynajmniej trzech artystów wydających w labelu Watergate, rozlosujemy dwa pojedyncze zaproszenia na piątkową imprezę.

Pojedyncze wejściówki trafiają do: Dominik K. i Emilii F. 
Zabierzcie ze sobą dokument tożsamości bo jesteście wpisani na listę. Udanej zabawy!

zapisz się na wydarzenie na facebooku

Nie ma więcej wpisów