Mario & Vidis wystąpią w czwartej odsłonie cyklu TheBackroom. The Backroom to nie tylko imprezy – to też swoista próba zapełnienia luki pomiędzy imprezami undergroundowymi, a komercyjnym housem. Na scenę zapraszani są doświadczeni dj-e – ludzie nie tylko ze świetnym warsztatem, ale i charyzmą. Właśnie takimi są Mario & Vidis.

Ten litewski duet producentów 31 marca zawita do Poznania. Mario(a właściwie: Marijus  Adomaitis) & Vidis( Vidmantas  Cepkauskas) współpracują ze sobą od 2007 roku. Tworzą muzykę w klimatach house, deep house, tech house i electronic. Fani podobnych brzmień nie będą, więc zawiedzeni. Pierwsze wydawnictwo  duetu to remix dla Atjazz i Roberta Owensa, które zdobyło ogromne uznanie i pociągnęło za sobą dalszą współpracę – mianowicie autorskie nagrania(album Changed), a także działalność dla takich wytwórni jak  Endless Flight, Future Classic, czy też Best Works.

Czy twórcom idei The Backroom udało się  zapełnić przestrzeń pomiędzy tym co undergroundowe, a tym co mainstreamowe? O tym możecie się przekonać już 31 marca w poznańskim klubie SQ. Wierzę, że dostanę pełną szklankę dźwięków, którą wypiję ze smakiem do dna, jednocześnie prosząc  o więcej.

Mamy dla Was dwa pojedyncze zaproszenia na to wydarzenie. Rozlosujemy je wśród osób, które w komenatarzu poniżej odpowiedzą na następujące pytanie: „Jaki tytuł nosi debiutancki krążek duetu z Litwy?”

Pojedyncze wejściówki trafiają do: Katarzyna K. i Ola K.
Zabierzcie ze sobą dokument tożsamości bo jesteście wpisani na listę. Udanej zabawy!

zapisz się na wydarzenie na facebooku

Nie ma więcej wpisów