Z Serca Arizony to autorska audycja Michała Trzcińskiego aka Arizona  z Beuno Bros. w niedzielne popołudnia w Radiofonii 100.5 i radiofonia.fm. Co tydzień na falach krakowskiej rozgłośni Michał prezentuje sporą dawkę dobrego grania z gatunku elektroniki.

[media width=”100%” height=”166″ link=”http://soundcloud.com/musicis-pl/z-serca-arizony-3-baasch”]

Baasch to prawdziwy świeżak na poletku rodzimego electropopu. Fejsbukowy profil założony został 4 kwietnia, a bandcamp podaje, że oficjalna premiera ich prostych, romantycznych, aczkolwiek mrocznych piosenek miała miejsce 16 kwietnia. To, co jeszcze można w sieci na jego temat wyszperać to to, że jest Warszawiakiem i lubi rozbijać się po opuszczonych kamienicach na Pradze.

Simple Dark Romantic Songs tytułem mówią wszystko o swojej zawartości. Na EP-ce dominują powykręcane melodie, wsparte mocnym, lekko przesterowanym wokalem, który jest najbardziej wybijającym się elementem muzyki. Jest w nim dużo chłodu, pewnej pociągającej obojętności, która kontrastuje z tekstami. U podstaw leżą masywne bity, brzmieniowo,czasem zbyt podobne do siebie. Całość opatrzona jest szeregiem ożywczych synthów, które właściwie już teraz mogłyby stać się wizytówką Baascha.

 

Zobacz także:
NOWE BRZMIENIA: Baasch

Nie ma więcej wpisów