Spadochron to tytuł debiutanckiego albumu Meli Koteluk, który ukaże się 8 maja. Artystka jest nowym i niepowtarzalnym zjawiskiem na polskiej scenie muzycznej. Przyciąga ciepłą barwą głosu i zaskakuje artystyczną wrażliwością. Potrafi wzruszająco zaśpiewać piękną balladę w klimacie utworów Kasi Nosowskiej (do której jest zresztą często porównywana), ale broni się również w dynamiczniejszych popowych kompozycjach w stylu ostatnich dokonań Brodki. Wyróżnia się niebanalnymi tekstami. Jej osobowość celnie ujęła Novika: Subtelna, delikatna, a jednocześnie zadziorna, zdecydowana.

W 2011 roku Mela Koteluk wzięła udział w konkursie Make More Music. Otrzymała świetne rekomendacje od Piotra Metza. Mela zawdzięcza doświadczenie na scenie m.in. występom z Gabą Kulką i legendarną grupą Scorpions.

Utwór Melodia ulotna próbuje walczyć na słynnej Liście Przebojów Trójki, a 24 maja w studiu im. Agnieszki Osieckiej odbędzie się premierowy koncert, który będzie transmitowany na żywo. Można również głosować na piosenkę Dlaczego drzewa nic nie mówią w plebiscycie WOW! Music Awards w ramach Orange Warsaw Festival, którego nagrodą jest m.in. występ na festiwalu.

Miło nam ogłosić, że musicis.pl objęło patronat nad tym wydawnictwem.

Nie ma więcej wpisów