Agencja Good Music Productions ma przyjemność zaprosić Was do udziału w konferencji NEW DIRECTIONS – 3. Międzynarodowe Spotkania Branży Muzycznej, która odbędzie się w dniach 25-26 maja, w Centrum Artystycznym Fabryka Trzciny, w Warszawie. Temat nadchodzącej konferencji to: Sieciowanie – Siła współpracy i wymiany kulturalnej w przemyśle muzycznym.

Celem konferencji jest zaprezentowanie olbrzymiej gamy korzyści, które płyną z nawiązywania współpracy, interakcji, wymiany doświadczeń pomiędzy Artystami, przedsiębiorcami muzycznymi, instytucjami i organizacjami kulturalnymi, zarówno na poziomie lokalnym, jak i międzynarodowym. Podczas spotkania poruszone zostaną również zagadnienia dotyczące sektora kreatywnego, który wspiera indywidualnych artystów oraz rozwój miast europejskich. Będzie to również okazja do wymiany kontaktów i doświadczeń dla przedsiębiorców muzycznych, artystów i instytucji.

Sesje będą dotyczyły m.in. następujących zagadnień:
– współpraca pomiędzy przedsiębiorcami muzycznymi, instytucjami rządowymi wspierającymi sektor muzyczny na poziomie lokalnym i międzynarodowym,
– sieciowanie pomiędzy przedsiębiorcami muzycznymi na przykładzie międzynarodowych wydarzeń i organizacji,
– korzyści płynące z sieciowania pomiędzy festiwalami, przedstawienie organizacji zrzeszających festiwale na poziomie międzynarodowym,
– portale społecznościowe i wykorzystanie ich potencjału w komunikacji,

Po raz pierwszy, w ramach konferencji odbędzie się New Directions Campus, który skierowany jest do studentów i absolwentów, którzy chcieliby aktywnie działać w sektorze kulturalnym. Zaproszeni goście zaprezentują możliwości rozwoju, jakie dają programy wolontariackie i czym mogą one zaowocować w przyszłości. Wstęp na tę część konferencji jest bezpłatny.

Nie ma więcej wpisów