Polskie Radio Czwórka zaprezentowało po raz drugi w swojej historii wyjątkowo ciekawy performance wizualny. Ten radiowo-telewizyjny artystyczny eksperyment autorstwa VJ Emiko i aktorki Ady Korneckiej, mieliśmy okazję obejrzeć i usłyszeć w audycji Łukasza Napory. O warstwę dźwiękową zadbał Leon, który odpowiedzialny jest m.in. za bookingi festiwalu Audioriver.

Performance powstawał na żywo w studiu radiowym, nie było czasu na post-produkcję czy montaż. Co jest wyjątkowo innowacyjną metodą prezentacji. Punktem wyjścia do powstającego w locie scenariusza były elementy scenografii i rekwizyty oraz interakcja między Emiko, a filmowaną Adą Kornecką.

W najbliższą sobotę Łukasz Napora wystąpi wraz z Leonem podczas inauguracji nowo otwartego klubu Stereo w Sopocie, gdzie ten pierwszy jest rezydentem. Impreza o nazwie Naporama to autorski cykl Łukasza. Stereo to jedyne miejsce w Polsce z nagłośnieniem legendarnej brytyjskiej marki Funktion–One, której soundsystemy instalowane są w najlepszych klubach świata.

Efekt występu w Radiowej Czwórce możecie obejrzeć TUTAJ!

Nie ma więcej wpisów