Agencja Good Music Productions ma przyjemność zaprosić Was do udziału w konferencji NEW DIRECTIONS – 3. Międzynarodowe Spotkania Branży Muzycznej, która odbędzie się w dniach 25-26 maja, w Centrum Artystycznym Fabryka Trzciny, w Warszawie. Temat nadchodzącej konferencji to: Sieciowanie – Siła współpracy i wymiany kulturalnej w przemyśle muzycznym.

W ramach tego dwudniowego wydarzenia odbędzie się szereg spotkań, debat, paneli dyskusyjnych, warsztatów z udziałem fachowców z branży muzycznej z Polski i zagranicy. Swój udział w konferencji potwierdziło wielu zagranicznych prelegentów, m.in.:
Cary Caldwell / The Great Escape & SXSW (Wielka Brytania)
Chris Cooke / The Great Escape (Wielka Brytania)
Thomas Heher / Waves Vienna (Austria)
Franz Hergovich / Music Austria (MICA) (Austria)
Fernando Ladeiro-Marques / MAMA & EuropaVox (Francja)
Elena Natale / Tallinn European Capital of Culture 2011 (Estonia)
Helen Sildna / Tallinn Music Week (Estonia)
Rasmus Wehner / ROSA – The Danish Rock Council &  SPOT Festival (Dania)
Jean Zuber / Swiss Music Export (Szwajcaria)

Po raz pierwszy w ramach konferencji New Directions swoją działalność zaprezentuje Punkt Kontaktowy ds. Kultury, a w szczególności Program Kultura (2007-2013), który jest programem Komisji Europejskiej adresowanym do sektora kultury we wszystkich krajach UE i nie tylko. Jego celem jest pokazanie różnorodności kulturowej Europy i budowanie ponadnarodowej współpracy kulturalnej. Program pozwala uzyskać dotacje na organizację międzynarodowych wydarzeń kulturalnych, tłumaczenia literackie, festiwale, działalność operacyjną oraz badania europejskiej polityki kulturalnej. Wstęp na tę część konferencji bezpłatny.

Nie ma więcej wpisów