Na czwartą edycję festiwalu agencja Alter Art przygotowała coś specjalnego. Zamiast dwóch, na krakowskich Błoniach staną trzy sceny. Nowa została nazwana Yellow Dome Stage i będzie kolejnym miejscem, wokół którego będą lawirować uczestnicy Burn Selector Festival 2012. Nazwa idealnie pasuje do pozostałych scen: Cyan i Magenta. Dodatkowym faktem, który podsyca atmosferę wokół imprezy, jest to, że nowa scena będzie kulista. Ma to spotęgować odczucia wizualizacji, za które odpowiedzialny jest RFID, czyli Recursive Function Immersive Domes.

Podczas festiwalu na Yellow Dome Stage wystąpią: Eltron John, SLG, Chmara Winter, Bueno Bros, Pol_on, Viadrina, The Phantom i AXMusique.

Przypominamy, że Burn Selector Festival odbędzie się już 1 i 2 czerwca! Do tej pory swoją obecność potwierdzili m.in.: Stay+, Magnetic Man, Chase & Status, Rebeka, Miike Snow, Hadouken!, Buraka Som Sistema, Neon Indian, Niki & The Dove, Totally Enormous Extinct Dinosaurs, a przede wszystkim portal musicis.pl, który na bieżąco będzie informować, co dzieje się w Krakowie.

My już prawie jesteśmy spakowani, a Wy?

Nie ma więcej wpisów