Z Serca Arizony to autorska audycja Michała Trzcińskiego aka Arizona z Beuno Bros. w niedzielne popołudnia w Radiofonii 100.5 i radiofonia.fm. Co tydzień na falach krakowskiej rozgłośni Michał prezentuje sporą dawkę dobrego grania z gatunku elektroniki.

Good Paul przy konsolecie spędził już 14 lat, grywając na tak legendarnych festiwalach jak barceloński Sonar, czy rodzimych, o wyrobionej marce: Tauron Nowa Muzyka, Audioriver. Występował obok takich tuzów współczesnej elektroniki jak: Justice, Flying Lotus, Fat Boy Slim. Razem z Kixnare stworzył Soul Blow – objazdowy cykl muzycznych eventów, podczas których tworzą duet, bazujący na soulowym brzmieniu. Zachwytów nie ma końca, bo na początku tego roku nakładem Project: Mooncircle wydał epkę Find, która podejrzewam, że może nieco zamieszać w końcoworocznych zestawieniach.

Bo jest to rzecz, świeża, ożywcza, tchnąca atmosferą ciepłych letnich „potańcówek” na Placu Zabaw. Brzmi to tak, jakby Shlohmo wyłączył swój szumiący filtr lo-fi przyspieszył nieco tempo, i wprowadził więcej zwiewnych melodii, aby ułatwić publice pląsy na parkiecie. Co charakterysytczne dla muzyki Dobrego Pawła to, zapadające w pamięc wysamplowane wokale, tworzące pętle, masywne basowe podkłady, a także mnogość przeszkadzajek – ozdobników, ujmujących swoim brzmieniem. Całość jest rzeczą niezwykle dopracowaną zarówno od strony graficznej, jak i przede wszystkim produkcyjnej. Ale to nie może dziwić biorąc pod uwagę fakt, iż maczał palce przy debiucie Noviki, a w 2007 roku został zaproszony na warsztaty organizowane przez Red Bull Music Academy.

Zobacz także:
Wywiady: Z serca Arizony: wywiad z Baaschem
Nowe brzmienia: Good Paul 

Nie ma więcej wpisów