Wypełniony łakociami kosz, koc i sprzyjające okoliczności przyrody w postaci pięknej, słonecznej pogody – z tym właśnie kojarzą nam się pikniki, do których oczywiście najpierw trzeba się przygotować. W końcu smakołyki same do kosza nie trafią. Ci jednak, którzy 1 czerwca przypadkiem (lub celowo) będą w Krakowie, nie muszą się o to martwić. Wystarczy, że tego dnia pojawią się przy ulicy Gołębiej podczas Drzwi Otwartych Uniwersytetu Jagiellońskiego, by razem z radiofonią świętować jej trzecie urodziny!!!

W tym miejscu śmiało można powiedzieć: jak ten czas szybko leci! Radiofonia rozpoczęła nadawanie dokładnie 22 czerwca 2009 o godzinie 10:00. Wtedy też pierwsi słuchacze usłyszeli utwór A ja sobie gram na gramofonie z repertuaru Mieczysława Fogga we współczesnej aranżacji. Już ten wybór wskazywał na to, że nie będzie to radio jak każde inne. Założeniem akademickiej stacji jest bowiem niepowtarzalność, inspirowanie słuchaczy i zapewnianie im rozrywki. Hasło „Tworzone przez pasjonatów dla pasjonatów” jest chyba jego najlepszą charakterystyką. A trzy lata w eterze to już nie byle co, jest zatem co świętować.

Dlatego na wszystkich uczestników tego wydarzenia czeka cała masa atrakcji. Goście pikniku będą mogli między innymi wziąć udział w warsztatach fotograficznych Miesiąca Fotografii, być świadkami występów b-boy i oczywiście skosztować przygotowanych na tę okazję pyszności. A wszystko to przy dźwiękach dobrej muzyki, o którą zadbają najlepsi DJ-e rozgłośni, czyli DiscoMule, SenorSoul, DJ Late, STRU, DCM, Animisiewasz, Olivia Ungaro, Arizona (Bueno Bros.) oraz Element Audio.

Na tym jednak nie koniec. Najbardziej wytrwali już wieczorem przeniosą się do klubu Rozrywki Trzy przy ulicy Mikołajskiej 3. Przy zapodanych przez Rewelacyjni Hydrofoniks back2back, Envee, Sobura i DJ Late rytmach odbędzie się prawdziwa urodzinowa impreza radiofonii, na której będzie można szaleć do woli.

Miło nam poinformować, że portal musicis.pl objął patronatem to wydarzenie.

Nie ma więcej wpisów