Ci co spodziewali się muzycznej eksplozji za sprawą formacji Buraka Som Sistema na pewno się nie zawiedli drugiego dnia festiwalu Selector. Pamiętny koncert portugalskiego kolektywu z Openera 2009 został przyćmiony świetnym, żywiołowym koncertem zespołu w rama tegorocznego krakowskiego koncertu. Dźwięki energetycznego elektro, wymieszane z afrykańskim Kuduro wprawiły krakowską publiczność w istny szalony, muzyczny, taneczny trans. Pod namiotem nie było chyba osoby, która nie bawiłaby się tego dnia przy muzyce zespołu.

Buraka Som Sistema zaprezentowała utwory zarówno ze swojego pierwszego albumu jak i z niedawno wydanej płyty Komba. Selectorowicze bawili się wobec tego przy hitach zespołu takich jak Hangover, Sound Of Kuduro czy prawdziwego tanecznego niszczyciela jakim jest kompozycja Kalemba. To właśnie przy tym utworze festiwalowa publiczność bawiła się najlepiej.

Podobnie jak miało to miejsce na występie zespołu na koncercie w ramach Openera także i w Krakowie zaproszono na scenę cześć festiwalowej publiczności. Tańczący ramię w ramią z zespołem festiwalowicze stworzyli niesamowitą atmosferę, jaka jeszcze dodatkowo dopełniła dzieła.

 

Nie ma więcej wpisów