Dla wszystkich, dla których ogromna dawka muzyki, serwowana na festiwalu to za mało – Burn Studios x VICE przygotowało idealne rozwiązanie. Burn Studios Laguna – plażowe, darmowe afterparty po festiwalu. Impreza otwierająca odbędzie się w czwartek, 5 lipca pod hasłem PETS vs BIRDS i zagrają na niej: Claude VonStroke z Dirtybird Record – jeden z najbardziej znanych DJów współczesnego techno i house, który ma na koncie współpracę m.in. z Bootsy Collinsem. W czwartek zagra świetnie również Polska – reprezentować nas będą Catz’N’Dogz i Viadrina. Ci pierwsi są już rozpoznawalni, ci drudzy – nadchodzą, stawiając wielkie kroki.

Drugi dzień odbywać się będzie pod szyldem BASS BEACH. Mocniej zagrają: Twin Prix, którzy grali m.in. z A-Trakiem, Borgore, Flux Pavilion, Tomem Encore, Boy Division, Bengą, Modestepem – możemy się więc spodziewać mocnych, bassowych dźwięków. Wystąpią również Alcowhore, Noisy, Hrabia, a także Freak Slaughter – laureat zeszłorocznego Burn Studios Challenge na festiwalu Coke Live.

Trzecia impreza, najbardziej wyluzowana, pozwalająca na złapanie oddechu po intensywnych doznaniach, to TROPICAL HOUSE. Usłyszymy Artura8 (aka King of Kong), Cub Collab’a i Ment XXL.

 

Kiedy: 5-7.07
Gdzie
: Aloha Bar, Sopot (ul. Jelitkowska 20)
Start
: godz. 20:00
Wstęp
: FREE

zapisz się na to wydarzenie na facebooku

Nie ma więcej wpisów