Sezon letni w pełni, wakacje oficjalnie rozpoczęte. Przy takiej pogodzie jaka w ostatni weekend panowała w Poznaniu, grzechem było spędzić sobotnią noc w domu przed telewizorem.  Tym bardziej, że SQ miało dla nas dużo ciekawszą propozycję. Na trzeciej w tegorocznej odsłonie cyklu imprez SQ na Dziedzińcu wystąpiła królowa polskiej elektroniki Novika, którą na scenie wspierał Mr Lex.

Zanim jednak ta dwójka jeszcze bardziej podniosła już i tak wysoką temperaturę, publiczność rozgrzewał Conradq. Poznański DJ przez trzy godziny wypełniał muzyką przestrzeń między murami zamkowymi, serwując Poznaniakom energetyczną mieszankę klubowych rytmów. Wydobywające się za jego sprawą z głośników house’owe beaty sprawiły, że uczestnicy imprezy tłumnie zgromadzili się pod rozstawioną sceną. W oczekiwaniu na gwiazdę wieczoru, dali się ponieść muzyce do tego stopnia, że nie zauważyli jak po północy Novika z Mr Lexem pojawili się za deckami i powoli zaczęli przygotowywać się do swojego występu.

Równo o pierwszej nastąpiło płynne przejście od DJ’skiego setu do wyczekiwanego koncertu. Kasia Nowicka bardzo entuzjastycznie powitała poznańską publiczność, jakby wpadła w odwiedziny do starych znajomych. Nic zresztą dziwnego, jest dość częstym gościem organizowanych przez SQ imprez. Stąd też nikogo nie dziwiły słowa wokalistki, w których stwierdziła, że Poznań nigdy nie zawodzi. Rzeczywiście tak było. Świetna atmosfera była w dużej mierze również zasługą samego koncertu. Novika jak zwykle hipnotyzowała głosem i skradła nim serca klubowiczów. Jej wokal idealnie współgrał z tworzonymi przez Mr Lexa dźwiękami, które wywołały lawinę falujących ciał, poruszających się w rytm granych przez duet kawałków. Widać było, że oni także doskonale bawili się tej letniej nocy.

Po zakończonym występie Noviki i Mr Lexa parkiet wcale nie opustoszał, a zgromadzonych tej nocy emocji nie był w stanie ostudzić nawet deszcz, który nad ranem nawiedził Poznań. Czy można zatem lepiej rozpocząć wakacje niż na imprezie pod gołym niebem przy dawce porywających klubowych dźwięków? Nie sądzimy! Zapraszamy więc na kolejne imprezy SQ na Dziedzińcu Zamkowym.

Nie ma więcej wpisów