Dobrych propozycji na weekend nigdy dość. Już w najbliższy piątek, 13 lipca, w klubie Kosmos Kosmos wystąpi zespół The Black Tapes, a także Black Coffee.

Historia grupy The Black Tapes rozpoczęła się w 2006 roku, kiedy to dwójka przyjaciół – Risky (perkusja) i Tolly (gitara) powołała do życia zespół. Później dołączyli do nich Sven (bas) oraz Hubbs (wokal). Zostali zauważeni przez krytykę i publiczność dzięki licznym koncertom, które odbywały się w całym kraju. Pierwszym pełnowymiarowym owocem pracy w studiu był debiutancki album, zatytułowany po prostu The Black Tapes, który ukazał się w 2009 roku. Po ukazaniu się krążka do zespołu dołączył Hoss (klawisze). W ubiegłym roku supportowali takie zespoły jak The Stranglers, Mudhoney czy Fucked Up i koncertowali na największych polskich festiwalach – Open’erze, OFFie czy Jarocinie. Rok później ukazała się następna płyta grupy – Shipwreck.

Koncert w Warszawie będzie występem promującym najnowszą EPke The Black Tapes, zatytułowaną Middle Class, która zawiera cztery nowe utwory. Zespół niebawem zacznie pracę nad trzecim materiałem, a na jesień planuje serię koncertów.

Z kolei Black Coffee to reprezentanci prostego garażowego punk rocka. Trio ma na koncie jedną EPkę zatytułowaną White Lines, która czeka na swoją oficjalną premierę.

Jeśli macie ochotę na ognistą dawkę polskiego rocka, wbijajcie w najbliższy piątek do klubu Kosmos Kosmos!

 

Kiedy: 13.07 (piątek)
Gdzie: Warszawa, Kosmos Kosmos (ul. Koszykowa 55)
Start: godz. 21:00
Wstęp: 20 zł

Nie ma więcej wpisów