Dziś do line-upu Coke Live Music Festival dołączyli kolejni wykonawcy. Jest to już jedno z ostatnich ogłoszeń artystów, którzy wystąpią w sierpniu w Krakowie. Na początku przyszłego tygodnia poznamy cały skład, który rozgrzeje krakowskie Muzeum Lotnictwa.

Na festiwalu wśród zagranicznych wykonawców zobaczymy: indie-rockowy brytyjski zespół Mystery Jets, który będzie promował swoje najnowsze wydawnictwo zatytułowane Radlands, Azari & III, kanadyjska grupa, która swoimi elektronicznymi i tanecznymi dźwiękami rozrusza krakowską publikę oraz brytyjsko-hiszpańskie Crystal Fighters ze swoim letnim synth-popowym brzmieniem.

Polskę reprezentują: rockowo-alternatywny Cool Kids of Death, zespół Muchy, który z pewnością przedstawi utwory z nadchodzącej trzeciej płyty, Iza Lach, czyli polska nadzieja kobiecego popu z albumem Krzyk, Pezet i Małolat (live band), post-rockowy projekt Keira is You i elektro-popowa grupa Fair Weather Friends, która niedawno wydała EP-kę Eclectic Pixels.

Wyżej wspomniani wykonawcy dołączyli do wcześniej już potwierdzonych artystów: The Killers, Placebo, The Roots i Snoop Dogga.

Nie ma więcej wpisów