Muzyka łagodzi obyczaje, łączy ludzi, istnieje ponad wszelkimi podziałami. Tak przynajmniej być powinno. Nie ma zatem lepszego miejsca na jednoczenie miłośników różnorodnych brzmień, fanów różnorakich gatunków niż to, w którym runęła ściana dzieląca dwa światy.

Berlin Festival to międzynarodowe wydarzenie, które swoim zasięgiem wykracza dużo dalej poza granice miasta, a także kraju, zarówno pod względem uczestników jak i artystów. Od samego początku, czyli roku 2005, przyświeca mu idea braku barier i wyznaczonych ram. Jego celem jest inspirowanie młodych, kreatywnych ludzi, otwieranie ich na nowości i pokazanie kulturalnej strony Berlina. Tym zaś, co liczy się przede wszystkim, jest oczywiście muzyka.

W trakcie szóstej edycji, w sercu miasta, na terenie lotniska Tempelhof przez dwa dni (7-8 września) dziać się będą rzeczy magiczne. W tegorocznym line-upie nie brakuje bowiem muzycznych rewelacji. Na scenie będziemy mieli okazję zobaczyć między innymi Sigur Rós, Daughter, Of Monsters and Men, Little Dragon, Grimes, iamamiwhoami, Kimbrę, Friendly Fires. W godzinach nocnych natomiast czeka nas klubowe szaleństwo przy muzyce Metronomy, Modeselektora czy też Totally Enormous Extinct Dinosaurs.

Nie zabraknie tam również ekipy musicis.pl. Już niebawem pojawi się także szansa dla Was na zdobycie karnetów. Śledźcie nas uważnie!

Kiedy: 7-8 września 2012
Gdzie:
Berlin, Lotnisko Tempelhof

Więcej informacji o festiwalu znajdziecie na stronie, a także na facebookowym profilu imprezy.

Nie ma więcej wpisów