Jeszcze nie zdążyliśmy w pełni zapoznać się z ogromem muzycznego materiału, który dopiero co ukazał się pod nazwą 21, a Blur już zapowiadają kolejną porcję. Muzycy przygotowali prezent dla tych, którzy chcieliby dobrej jakości pamiątkę po dzisiejszym, olimpijskim koncercie, bowiem w przeciągu 24 godzin od momentu zakończenia występu, ukaże się on na iTunes.

Wersja fizyczna, czyli limitowana edycja trzech krążków CD (dwóch z tego właśnie koncertu, zawartość trzeciego to wybrane kawałki z niedawnych występów, poprzedzających ten najważniejszy) ukaże się w przyszłym tygodniu pod nazwą Parklive.

Mało? W listopadzie Blur wydadzą pięciopłytowy box, w skład którego wejdą wspomniane już trzy CD, plus DVD z tym samym koncertem z Hyde Parku oraz jeszcze jeden krążek audio z zapisem sierpniowego występu z legendarnego londyńskiego 100 Club, plus 60-stronicowa książeczka ze zdjęciami dokumentującymi wspomniane wydarzenia.

Tym razem odczuwamy delikatny przesyt, bowiem niejeden fan Blur zgodzi się chyba z nami, że wolałby zobaczyć jeden skromny dysk wypełniony nowym materiałem, zamiast w kółko tego samego w różnych wersjach, prawda?

Nie ma więcej wpisów