Na oficjalnym profilu piosenkarki na Facebooku pojawiło się dość zaskakujące zdjęcie. Jest to płyta zatytułowana Extrapop – Bonus Tracks i lista utworów, które się na niej znajdują. W większości są tą remiksy singli, które pochodzą z wydanego 9 lat temu albumy Extrapop. Przerobione zostały piosenki: Francuzeczka, Schyłek Lata, Urodzinowa Saint Etienne. Poza tym na płycie znalazł się kawałek Run, który został użyty w serialu TVP – Londyńczycy.

Reedycja drugiego, solowego albumu Kasi Stankiewicz miałaby nosić tytuł ExtraPop Part II i ma pojawić się jeszcze jesienią 2012 roku. Nie wiadomo czy to przesunie plany dotyczące czwartego krążka piosenkarki. Jakiś czas temu artystka pochwaliła się, że przy pracy nad najnowszym albumem pomagał jej Eddie Stevens, który na co dzień współpracuje z takimi gwiazdami jak: Moloko, Zero 7 czy Róisín Murphy.

Ostatnie wydawnictwo byłej wokalistki Varius Manx to Mimikra z 2006 roku. Od tego czasu Kasia Stankiewicz zamilkła. Oprócz utworu Run, mogliśmy ją jedynie usłyszeć na płycie bassisty Lady Pank – Krzysztofa Kielicha Kieliszkiewicza pt. Dziecko Szczęścia. Tam pojawiła się gościnnie w utworze Lizzy. 

Nie ma więcej wpisów