Już 01.09 odbędzie się impreza, która powstała przy współpracy agencji eventowej Spółka Akcyjna, odpowiedzialnej między innymi za festival Audioriver oraz warszawskiego klubu Soho Factory. W stolicy zagrają światowej sławy gwiazdy muzyki elektronicznej: Mathew Jonson i Troy Pierce. Muzycy na swój status pracowali latami i bez wątpienia zaserwują nam niezwykłe muzyczne przeżycia!

Wydarzenie, będzie składało się z dwóch części. Pierwsza (darmowa) rozpocznie się o godzinie 13:00 i potrwa do 22:00. O warstwę muzyczną zadbają postacie świetnie znane fanom dobrej muzyki klubowej: Glasse, Easy, Decoy, Luke Hiero, Pavlo i Ice. Przy okazji dzienna część imprezy to swoiste zakończenie lata. Będzie można tańczyć i relaksować się na świeżym powietrzu.

O 22:00 Akcja Soho! przeniesie się do znajdującego się tuż obok budynku nr 19. To nietypowa hala do połowy wkopana w ziemię, przypominająca niewypełniony wodą basen. Nigdy wcześniej nie odbyła się w tym miejscu impreza z muzyką klubową i to właśnie tam wystąpią Mathew Jonson live i Troy Pierce wspierani przez Leona i Łukasza Naporę.

Kanadyjczyk Mathew Jonson  jest jednym z najznakomitszych producentów i DJ-ów na scenie muzyki elektronicznej. Swoją pozycję zbudował na wybitnych, solowych produkcjach: MarionetteDecompression. Współtworzy grupę Cobblestone Jazz. Ma na koncie tytuły Najlepszego Producenta i Autora Najlepszego Live Actu, co potwierdził w 2006 roku zachwycając publiczność Audioriver.

Z kolei Amerykanin Troy Pierce to postać przez lata rosnąca pod skrzydłami Richiego Hawtina i jego wytwórni Minus. Od niedawna wraz z naszą rodaczką, Magdą oraz Markiem Houlem działają niezależnie pod szyldem Items & Things. Troy ma na koncie wiele singli, album solowy oraz dwie doskonałe płyty nagrane z Gibbym Millerem jako Louderbach. Styl Pierce’a, podobnie jak Jonsona, jest rozpoznawalny niemal od pierwszych dźwięków. Sprowadzając tych artystów do Polski, Spółka Akcyjna po raz kolejny pokazuje, że w kwestii eventów z muzyką elektroniczną, interesuje się tylko i wyłącznie gwiazdami, które mają swój własny, niepodrabialny głos.

Portal musicis.pl z radością obejmuje patronat nad tą imprezą i zachęca wszystkich fanów dobrej zabawy do uczestniczenia w niej.

Kiedy: 01.09 (sobota)
Gdzie: Soho Factory, Warszawa (ul. Mińska 24)
Start: by day 13:00- 22:00 (tereny zielone), by night 22:00- 6:00 (budynek 19)
Bilety: 22 zł przedsprzedaż, 33 zł w dniu imprezy, część dzienna: wstęp wolny

 

Nie ma więcej wpisów