Screenagers.pl, jeden z najstarszych i największych polskich muzycznych serwisów internetowych,  zaprasza do warszawskiego klubu Powiększenie na koncert pewnej Brytyjki. RONIKA, bo tak nazywa się ta dama, to wschodząca gwiazda sceny pop na Wyspach. Ronika Sampson pochodzi z Nottingham i jest wokalistką, kompozytorką i producentką. Zdobyła już prestiżową nagrodę Red Bull Music Academy. Lista artystów z którymi było jej dane współpracować jest imponująca, warto wymienić choćby Mylo, Little Boots czy Lindstrom.

Co prawda dyskografia Brytyjki zamyka się w czterech singlach: Forget, Yourself/Wiyoo, Only Only/In The City i Automatic. Aktualnie bardzo intensywnie pracuje nad debiutanckim krążkiem.

Jej styl to mieszanka melodyjnego, funkującego popu w stylu lat ’80. W twórczości Roniki dominuje wpływ Madonny z lat ’80, Daft Punk czy nawet hip-hopu połączonego z elementami disco.

Oprócz Roniki w Powiększeniu zagrają też didżeje związani i zaprzyjaźnieni z serwisem Screenagers.pl, m.in.: Naphta (Pvre Gold, Wrocław), Kuba Ambrożewski (Muzyka Klawiszowa/Stanley Menzo), Sun Miguel.

Szczegóły odnośnie biletów i programu imprezy już wkrótce.

Kiedy: 22.09 (sobota)
Gdzie: Klub Powiększenie, Warszawa

Nie ma więcej wpisów