Warszawska wytwórnia Marcina Krupy aka Kesho, czyli Ponton Music nie próżnuje i tym razem release o numerze 17 w katalogu wyda Cocolino.

Duet (Josh Mosh oraz Paulo Sanchez) kooperował dotychczas z takimi labelami jak Gruuv, Lux23, Starlight czy Ministry of Sound, dostarczając każdorazowo pierwszorzędne deep house’owe dźwięki. Nie inaczej jest i tym razem.

EPka Who You Are to dwuutworowe wydawnictwo. Jeszcze przed premierą, tytułowa piosenka doczekała się ponad 1500 odsłuchów w serwisie SoundCloud. Oby tyle samo lub nawet więcej pobrań udało się osiągnąć całej EPce. Swoją drogą, oba utwory mogłyby z powodzeniem zostać wytłoczone na wosku i wylądować w case’ach wielu DJów.

Who Are You to prawdziwy parkietowy sztos z mocnym, czarnym wokalem w stylu Colonela Abramsa czy Darryla Pandy, przywodzącym na myśl najlepsze produkcje Chicago house z końca lat 80. Jednak mocna linia basu przypomina nam, iż to typowa produkcja 2012 roku.

Drugi utwór, Spicy Breeding, to – utrzymana w podobnym stylu – kompozycja deep house’owa. Soczyste, świeże brzmienie, masywny bit i gęsta warstwa perkusyjna sprawiają, że ten numer musi działać na parkiecie. Zresztą, przekonać się o tym można na kolejnych edycjach Ponton Music Night, na patio klubu 1500m2 w soboty – Cocolino występowali podczas tego cyklu imprez 3 sierpnia, pewnie nie po raz ostatni.

Ponownie namawiam do wspierania polskich artystów nowoczesnej elektroniki – go & get it!

Nie ma więcej wpisów