Na szczęście tylko w teledysku, który artystka udostępniła właśnie w internecie. Klip do utworu Anything Could Happen zapowiada drugi album Ellie Goulding Halcyon. Obraz został nakręcony w kalifornijskim Malibu.

Chciałam stworzyć sytuację, która poruszy i zmusi widza do myślenia. Historia, którą staraliśmy się opowiedzieć jest bardzo smutna, dlatego ten teledysk wywołuje emocje. Dzięki nim niektórzy zmotywują się do działania – tak sama artystka opisała swoje dzieło.

Już niedługo w sklepie iTunes będziemy mogli kupić specjalną EP-kę z dwoma remiksami Anything Could Happen. Za przeróbki odpowiedzialni są: Birdy Nam Nam Submerse. Dodatkowo, na singlu znajdzie się remix utworu Hanging On, który stworzył Sigma. To wydawnictwo będzie dostępne już 30.09, czyli na osiem dni przed premierą albumy Halcyon. Niedawno w internecie pojawiła się także pełna tracklista tego krążka:

1. Don’t Say a Word
2. My Blood
3. Anything Could Happen
4. Only You
5. Figure 8
6. JOY
7. Hanging On (featuring Tinie Tempah)
8. Explosion
9. I Know You Care
10. Dead in the Water

A to nie jedyna niespodzianka, którą dla fanów Brytyjki przygotował muzyczny sklep firmy Apple. Dokładnie za trzy tygodnie Ellie Goulding wystąpi w londyńskim  Roundhouse, w ramach iTunes Festival.

Nie ma więcej wpisów