Czas przyjąć do wiadomości fakt, że sezon letnich festiwali dobiega końca. Oznacza to, że najwyższa pora odświeżyć sobie mapę klubów, bez których jeszcze 2 miesiące temu nie wyobrażaliście sobie weekendu. Okazja sprowokowała dwie ekipy promotorskie: Głębokie Pasmo i Music Of The Future do połączenia sił. I dzięki temu już 15.09 w warszawskim Klubie 55 wystąpi Gerry Read.

Gerry Read (Delsin, Fourth Wave, 2nd Drop / UK) – zaledwie 20-letni Anglik, mieszkający w Bury St. Edmunds, niewątpliwie wyróżnia się zadziornością i właśnie podejściem, które wykształcił w sobie żyjąc z dala od ciasnych przestrzeni wielkiego miasta.

W muzyce Gerry’ego główny ton nadaje klasyczny rytm 4/4 i zapętlone wokalne sample. Jest w tym wszystkim jednak coś, co zdecydowanie wyróżnia go na tle całej dzisiejszej sceny: błoto i brud obecne w każdej sekundzie jego kawałków. To też wyjątkowe brzmienie, eksploatowane również przez Blawana czy Analogue Cops, łączy w sobie wszystko co najlepsze w garage, techno, house. W przypadku Gerry’ego brzmienie to zaprawione jest zjawiskowym wręcz talentem, dzięki któremu EP-ki na Delsin, Fourth Wave czy RAMP momentalnie zapełniają case’y DJ-ów z całego świata, a parkiety doprowadzane są do wrzenia. Przy muzyce tego młodzieńca wspólnie bawić się mogą fani UK funky i garage’u, wysmakowanego house’u a’la Theo Parrish lub Omar S czy surowego techno ze szkoły Jeffa Millsa. To trzeba usłyszeć na własne ucho!

Support:

Essence, Hadrian, Jan Piotr Szatan (Głębokie Pasmo)
Mustnotsleep (Music Of The Future)
VJ Igornia (Music Of The Future)

Kiedy: 15.09 (sobota)
Gdzie: Warszawa, Klub 55
Wstęp: 15/20 PLN
Start: 21:00

Nie ma więcej wpisów