Turbo Recordings – jedna z najbardziej płodnych stajni na elektronicznym rynku została założona przez pewnego Kanadyjczyka – Tigę w Montrealu w 1998 roku. Wytwórnia ta stała się w bardzo szybkim czasie istną wylęgarnią muzycznych talentów. Wydała na świat choćby takie sławy jak Boys Noize, Brodinsky, Chromeo, Proxy czy w ostatnim czasie Azari & III.  Turbo Rec. to szerokie spektrum gatunkowe, znajdziemy tu czyste techno, ale również brudne electro, house czy nawet pop.

MARTYN (Martijn Deijkers) – właściciel wytwórni 3024, która oprócz jego własnej twórczości zaprezentowała światu takie postaci jak 2562, JULIO BASHMORE czy MOSCA . Martyn stał się symbolem wszystkiego co znajduje się pomiędzy future bassem i techno. Jako DJ’a i producenta charakteryzują go wyjątkowe linia basu wymykające się łatwej kategoryzacji. Bez względu na gatunek czy tempo, jego muzyka zawsze pozostaje misternie szczegółowa i rytmicznie precyzyjna, silnie osadzona w tradycji Detroit i Chicago, czerpiąca garściami z tradycji drum’n’bassu. Posiada po prostu unikalny charakter. Jego występ na tegorocznym Festiwalu Audioriver przez wielu zaliczony został do najlepszych tej edycji.

SEI A (Andy Graham) – pomimo posiadania dwóch solidnych albumów nadal nie został pożarty przez Hype Machine. Zamiast tego jego muzyka uchodzi za secret weapon wśród wielu DJ’ów, spotykając się z uznaniem krytyków najróżniejszej maści. To dojrzały, nastrojowy dźwięk , który pcha jego karierę do przodu i sprawia, że remixują go Martyn, Axel Boman, Midland, a Tiga i Will Saul upatrują w nim melodii przyszłości . Frozen Flower i Flux – jego ostatnie EP-ki dla Turbo Recordingas, pokazują, że SEI A komfortowo zamieszkuje zarówno delikatne i bardziej świadome krańce spektrum muzyki elektronicznej.

Obaj panowie wystąpią w warszawskim Klubie 1500m.

Pozostali artyści:

MAIN :

MARTYN ( BRAINFEEDER/3024 //US )
SEI A ( TURBO/SIMPLE //UK )
BLCKSHP ( 1500M2//PL )

RED :

PITTI SCHMITTI ( Fiasko //PL)
SOVINSKY ( WAYMM //PL )

Kiedy: 14.09 (piątek)
Gdzie: Warszawa, 1500m2
Wstęp: 20/25 PLN

Nie ma więcej wpisów