Music of The Future wraz z Warsaw Calling organizują dużą imprezę i zapraszają na występ dwóch ważnych postaci muzycznej sceny: Dixona oraz Joya Orbisona. To bez wątpienia wyśmienite wydarzenie odbędzie się 5 października oczywiście w 1500m2.

Każdy z tych artystów mógłby być headlinerem największych światowych festiwali. Nic w tym dziwnego, bowiem Dixon założył przecież z Âme jeden z najbardziej prestiżowych labeli – Innervisions. To dla niego wydaje Henrik Schwarz, Agoria, Laurent Garnier i wielu innych. Sam Dixon ma w swoim dorobku doskonałe wydania i remixy. Wciąż jednak powtarza, że jest i zawsze będzie przede wszystkim DJem.

Joy Orbison z kolei wypłynął nagle – był to jednak wymarzony debiut. Jego Hyph Mngo uznawany jest za jeden z najważniejszych utworów pierwszej dekady XXI wieku. Od wydania EPki, na której znalazły się Wade In i Jels Joy zaczął odkrywać mroczniejsze brzmienie house’u. Z jego współpracy z Boddiką narodziły się jedne z największych hitów ostatnich lat, które w swojej płytotece miał każdy szanujący się DJ. Zresztą, Joy to nie tylko produkcja, to również wielkie umiejętności DJskie. Jest jednym z niewielu na świecie, którzy w wysublimowany, inteligentny sposób umieją pokierować publiką według własnego widzimisię. Potrafi wzbudzić szaleństwo na parkiecie, aby potem spowolnić ludzi i wprowadzić ich w trans głębokim, bassowym brzmieniem.

Kiedy: 5.10 (piątek)
Gdzie:
Warszawa, klub 1500m2 (ul. Solec 18)
Wstęp:
25/35 PLN
Start: 22:00

Nie ma więcej wpisów