Smutna informacja pojawiła się w Internecie. Poznańska agencja Go-Ahead, która była organizatorem koncertu nowojorczyka w warszawskiej Hydrozagadce, poinformowała, że koncert się nie odbędzie. Za zaistniałą sytuację nie należy winić organizatora. Nie jest to też pierwszy, jesienny koncert, który Perfume Genius odwołuje. Na oficjalnym fanpage’u artysty na Facebooku ukazała się informacja o tym, że osiem zaplanowanych koncertów w Szwajcarii, Austrii, Polsce, Czechach i w Niemczech, zostanie przełożona. Nie ma chyba jednak sensu czekać na nowe daty.

Agencja Go-Ahead zaznaczyła na stronie, że wszyscy, którzy zakupili bilety na koncert mogą ubiegać się o zwrot pieniędzy. Wystarczy oddać bilet razem z dowodem zakupu. Przypomnijmy, koncert miał odbyć się 18.09.

Perfume Genius, czyli Mike Hadreas wydał w tym roku swój drugi album Put Your Back N 2 It. W związku z tym cały czas intensywnie koncertuje. Tego lata pojawił się na scenach największych, europejskich festiwali m.in. na Roskilde, Latitude i End of The Road. Jedno jest pewne: wypoczynek mu się należy. Miejmy nadzieję, że szybko pojawi się informacja o nowej trasie, która nie ominie naszego kraju.

Nie ma więcej wpisów