Klimatu, wrażliwości oraz emocji zespołowi Daughter zdecydowanie odmówić nie można. Zmysłowy głos Eleny wprowadza w stan odprężenia, zamysłu, odlotu. Ich muzyka to idealna porcja dla zgłodniałych fanów głębokich melodii, przy których można zatrzymać się na dłuższą chwilę. Grupa potrafi oczarować swoich słuchaczy, których jest już coraz więcej. Ich występ podczas Berlin Festivalu określany jest jako nieśmiały, wrażliwy oraz melodyjny.

Zespołem zaczęli interesować się również inni artyści. Z czasem w sieci pojawia się coraz więcej remiksów utworów Daughter, które oscylują pomiędzy różnymi gatunkami muzycznymi. Tym razem naszą uwagę przyciągnęła nowa wersja nagrania Love, za którą odpowiedzialny jest przedstawiciel sceny dubstepu – Synkro. Posłuchajcie tego utworu poniżej:

Dla miłośników zespołu, a w szczególności dla tych, którym nie udało się pojawić na koncercie podczas Berlin Festivalu, mamy dobrą wiadomość. Muzycy ponownie wystąpią w Berlinie – 13 listopada. Tym razem ich koncert odbędzie się w klubie Crystal, więc można liczyć na to, iż będzie kameralny.

Nie ma więcej wpisów