Niedawno głośno było o tribute albumie poświęconemu twórczości Fleetwood Mac. Tajemniczy, brytyjski duet Psychemagik także uległ czarowi, jaki roztacza muzyka tego legendarnego zespołu i do imponującej kolekcji remiksów dołączył dwa ich kawałki.

Najpierw na warsztat wzięli jeden z większych przebojów Fleetwood Mac – Everywhere, a następnie pochodzący z 1977 roku Dreams, który na tribucie doczekał się pięknej interpretacji The Kills. Zapewne nie jeden zagorzały fan Stevie Nicks i reszty mógłby uznać to za świętokradztwo, ale te piosenki okraszone lekkimi tanecznymi beatami zyskały nowe życie i nic z oryginalnego uroku nie zostało im zabrane.

O Psychemagik wiadomo niewiele oprócz tego, że pochodzą z Wielkiej Brytanii, a swoimi remiksami zdążyli przysłużyć się wielu artystom oraz zyskać uznanie prezenterów z BBC Radio 1.

To co napisali o sobie na oficjalnej stronie brzmi bardziej niż tajemniczo, ale biorąc pod uwagę ich osiągnięcia oraz jakość remiksów już wkrótce możemy o nich znowu usłyszeć.

Nie ma więcej wpisów