Poznańska Strefa Kultywator zaprasza na koncert jednego z najzdolniejszych twórców muzyki elektroniczej. Adre’n’Alin wystąpi w sobotę 15.09 w towarzystwie RafFa Labowskiego i Pudla, którzy będą podtrzymywać świetną atmosferę podczas after party.

Igor Szulc (bo tak brzmi prawdziwe imię i nazwisko artysty) to wokalista, pianista oraz autor muzyki i tekstów. Człowiek z fortepianem, który między klawisze wplata dodatkowo mniej lub bardziej dyskretne nuty elektronicznej dekadencji.

Adre’n’alin występuje w najlepszych salach koncertowych obok m.in. Royksopp, Modeselektor, Nicolas Jarr, Bonobo, oraz na festiwalach Heineken Open’er, Before Tauron Nowa Muzyka, Audioriver, All For Planet, Artenalia czy We Have Sound. 2010 to rok EP-ki The Postman, na której Igor konsekwentnie udowadnia, że mariażowi fortepianu z elektroniką jeszcze przez długi czas nie grozi rozwód.

W roku 2011 na światło dzienne wychodzi EP-ka Monster Tonight. W ślad za Monsterem pojawia się Helios EP, zaś w 2012 roku singiel Mold, przygotowujący słuchaczy na to, co ma pojawić się już niebawem: drugi longplay opowiadający tym razem o sile elektryczności na ziemi i w kosmosie. Materiał, nad którym obecnie pracuje Adre’n’Alin ma być bardziej surowy od poprzedniego, jednakże wciąż w typowej dla niego atmosferze elektronicznej poezji.

Kiedy: 15.09
Gdzie: Poznań, Strefa Kultywator  (ul. Zielona 8)
Wstęp: 5 PLN
Start: 21:30

Miło nam ogłosić, że portal musicis.pl objął to wydarzenie swoim patronatem.

Nie ma więcej wpisów