Poznaliśmy już ostatnią zagraniczną gwiazdę festiwalu – mianowicie Ninę Kraviz, a organizatorzy ujawniają kolejnych polskich wykonawców, którzy pojawią się na scenie Red Bull Music Academy. Jej szeregi zasilą Naphta, Eltron John oraz Last Robots.

Pod pseudonimem Naptha kryje się postać wrocławianina Pawła Klimczaka. Jest DJem i producentem. Klimczak jest również połową duetu Phat Trakz, jest również częstym gościem cyklu imprez pt. Loud & Clear. Uczestnik Red Bull Music Academy. Podopieczny Overcooked Records.

 

Eltron John tak naprawdę nazywa się Marek Stuczyński. Jego produkcje ukazywały się nakładem wytwórni Koh-I-Noor Records, U Know Me oraz Pets Recordings. Ma za sobą lata występów w klubach całej Polski, a także w Berlinie, Barcelonie, Sztokholmie, Nowym Jorku, Wilnie i Londynie. Gościł na większości ważniejszych polskich festiwalach jak Selector, Tauron Nowa Muzyka, Audioriver, Open’er, a także na legendarnym Sonar Festival w Hiszpanii. Jego sety to mieszanka głębokiego disco, kosmicznego funku, balearic i house z elementami techno.

 

Last Robots to duet dwóch warszawskich DJ – Berta i Igora. Ich ścieżki spotkały się 6 lat temu, ale wcześniej również zajmowali się indywidualnie. Bert pojawił się na scenie pod koniec lat 90. najpierw w kolektywie Boogie Mafia, później jako rezydent klubu Piekarnia. Był pomysłodawcą konkursu dla początkujących DJów pt. Pierwsze koty. W ten sposób poznał Igora, z którym później rozpoczął współpracę.

Nie ma więcej wpisów