Christopher Francis Ocean aka Frank Ocean jest sprawcą jednego z najwyżej ocenianych debiutów roku 2012. Jego album zatytułowany Channel Orange zebrał świetne recenzje wśród takich opiniotwórczych mediów, jak serwis Pitchfork czy brytyjski Guardian. Po singlu Thinking About You przyszła pora na ponad dziewięciominutowy utwór zatytułowany Pyramids.

Skupmy się zatem na najnowszym utworze napisanym przez Franka, a wyprodukowanym przez duet Malay & Om’Mas Keith. Jak napisał Paweł Samotik w swojej recenzji: Pyramids – niemalże dziesięciominutowa kompozycja, która jest ewidentnym dowodem na talent tego człowieka. Początkowe syntezatory i funkujący bas szybko przeradzają się w klubowe brzmienie i pulsując, trwają aż do momentu, w którym poznajemy nowe oblicze Pyramids. Tam Frank Ocean kolejny raz daje popis swojej wrażliwości, nie odstępując jednak od świeżej wizji. Wymienia ją na nową, z takim samym, parkietowym przeznaczeniem.

Reżyserem obrazu jest Nabil, czyli reżyser odpowiedzialny za takie obrazy jak: najnowszy klip Antony and the Johnsons – Cut the World, Kanye West – Mercy, Bon Iver – Towers, czy poprzednie klipy Franka.

Nie ma więcej wpisów