Jeden z najbardziej tajemniczych duetów ostatnich miesięcy, czyli Stay+ przyzwyczaił nas do brudnych dźwięków. Nie inaczej jest z ich najnowszym singlem, który właśnie zaprezentowali na swoim oficjalnym fanpage’u na Facebooku. Utwór Crashed ma dużą szansę na zaistnienie w wielu klubach. W kawałku pojawia się, niespotykany często w ich twórczości, wokal. Do kogo należy ten kobiecy głos? Tego niestety nie wiadomo, bo duet bardzo rzadko ujawnia jakiekolwiek informacje dotyczące ich pracy.

Singiel został zaprezentowany też w minioną środę oczywiście w programie Annie Mac na antenie BBC Radio 1. Dość długo musieliśmy czekać, żeby go usłyszeć. Brytyjczycy nie często też zapowiadają swoje utwory. One po prostu się pojawiają i tyle. W przypadku Crashed było jednak inaczej. Informacja o planowanym wydaniu tego singla pojawiła się jeszcze w sierpnia. Premierę jednak jednak przekładano.

Ostatnio mogliśmy zobaczyć inny owoc twórczości Matta Farthinga i DEERHEADa. Teledysk do single 1812, który również prezentowaliśmy na naszym portalu.

Nie ma więcej wpisów