W tym roku wyjątkowo szybko pojawiają się informację dotyczące przyszłorocznych line-upów. Wynika to z dużej konkurencji na rynku festiwalowym? Obawą przed wyciekami? Może zwyczajną chęcią podzielenia się dobrą nowiną? Nie wiadomo. Nie trzeba się jednak nad tym wiele rozwodzić, tylko się cieszyć.

Pierwsza w historii, tegoroczna odsłona Impact Festival jest różnie oceniana, choć słychać raczej dobre opinie. Na scenie pojawili się Red Hot Chili Peppers i Kasabian. Przyszłoroczna edycja niesie ze sobą dużo mocniejsze brzmienia. Główna gwiazda to Rammstein, a wisienką na ogłoszeniowym torcie to Behemoth.

Niemcy wystąpią w ramach letniej trasy po europejskich festiwalach, która ukryta jest pod hasłem Wir halten das Tempo. Nergal, wokalista polskiego reprezentanta, komentując zapowiedź wydarzenia stwierdził: Kiedy kilka miesięcy temu moi koledzy z Deathstars otwierali ich koncert w gdańskiej Ergo Arenie, czułem zazdrość… Dzisiaj w imieniu Behemoth mogę z dumą ogłosić, ze przyjęliśmy ofertę dzielenia sceny z jednym z najważniejszych rockowych zespołów na świecie: Rammstein. Dodaje również, że zespół ma coś specjalnego dla swoich fanów na tą okazję, w postaci nowego materiału nad którym pracują w tej chwili.

Przyszłoroczny Impact Festival to dwie sceny i w sumie aż osiem zespołów, jak zapowiadają organizatorzy.

Znamy również ceny biletów, które prezentują się następująco:

płyta: 209 pln
płyta early entrance: 385 pln
trybuna:385 pln

Nie ma więcej wpisów