Tegan and Sara zadebiutowały w 1999 roku, kiedy to wydały swoją pierwszą płytę. Obecnie w swoim muzycznym dorobku posiadają 6 długogrających krążków, a ich dotychczasową dyskografię zamyka koncertowy krążek Get Along (CD/DVD), na którym nie pominięto najbardziej znanych utworów: Alligator, Monday Monday Monday, I Hear Noises, Night Watch czy Back in Your Head.

Poza autorskimi albumami Tegan i Sary, mogliśmy śledzić ich współpracę z różnymi muzykami. W sieci, jak i na płytach artystów, z którymi pracowały bliźniaczki, pojawiły się ciekawe utwory. Dzięki tym nagraniom dziewczyny udowodniły, iż nie ograniczają się do jednego, prezentowanego przez nie gatunku muzycznego. Nagrania z producentami muzyki elektronicznej (Tiësto, Morgan Page) oraz wspólny utwór z Margaret Cho były z pewnością zaskakujące i nieco odbiegające od ich wcześniejszych nagrań.

Ponadto, bliźniaczki udostępniły nowy utwór, który z pewnością ucieszy wiernych fanów. Tegan i Sara powróciły z nowym singlem, zapowiadającym kolejny studyjny album, którego tytułu jeszcze nie znamy. Wiadomo jedynie tyle, iż płyta powinna ukazać się w styczniu 2013 roku. Mamy nadzieję, że do tego czasu otrzymamy jeszcze jakąś muzyczną niespodziankę. Tymczasem posłuchajcie nagrania Closer:

Nie ma więcej wpisów