Całkiem niespodziewanie możemy posłuchać nowej piosenki Ellie Goulding, której teledysk wypłynął wczoraj do sieci. Klip do utworu I Know You Care jest pierwszym w karierze młodej piosenkarki, który powstał na potrzeby filmu. Video składa się głównie ze scen obrazu Now Is Good, który opowiada o śmiertelnie chorej nastolatce. Mimo, że zmaga się z białaczką, tworzy listę rzeczy do zrobienia. Jest tam m. in. utrata dziewictwa i spróbowanie narkotyków. W główną rolę wcieliła się Dakota Fanning.

I Know You Care pochodzi z drugiego albumu Ellie Goulding, którego będziemy mogli posłuchać już 08.10. Mimo teledysku, nie został jeszcze ogłoszony singlem. Ellie na oficjalnym fanpage’u na Facebooku podała natomiast , że drugim singlem promującym Halcyon będzie utwór Figure8, którego fragmentu możecie posłuchać poniżej.

Brytyjka sukcesywnie zdradza nam swoje kolejne utwory. Dwa dni temu wystąpiła u naszych zachodnich sąsiadów, gdzie oprócz promowanego Anything Could Happen, zaśpiewała utwór Joy, który również pojawi się na nadchodzącym wydawnictwie. Przypominamy, że już jutro Ellie Goulding będą mogli zobaczyć wszyscy użytkownicy produktów Apple. Środek trzeciego tygodnia iTunes Festival należy bowiem właśnie do niej. Start o 22:00.

Nie ma więcej wpisów