Yoann Lemoine znany jest w świecie filmowców jako reżyser wspaniałych teledysków. Stworzył wideo do m.in. : Teenage Dream Katy Perry, Born to Die i Blue Jeans Lany Del Rey czy Take Care Rihanny i Drake’a . Teraz mamy okazję obejrzeć wyjątkowy, trzyminutowy spot jego autorstwa, promujący nowe perfumy Lolity Lempickiej. Filmik ukazuje jednoczenie się drewnianej dziewczyny z naturą i jej spotkanie z jeleniem. Uroda młodziutkiej Elle Fanning  w połączeniu z przejmującą muzyką Francuza daje piorunujący efekt.

Yoann jest nie tylko reżyserem, ale także muzykiem oraz autorem tekstów. Niedawno rozpoczął karierę pod pseudonimem Woodkid. Jego wydana w ubiegłym roku EP-ka Iron odniosła ogromny sukces i zebrała same pozytywne recenzje. Tytułowy utwór został nawet wykorzystany w zwiastunie gry komputerowej Assassin’s Creed: Revelations, co przyniosło mu jeszcze większą popularność. Ciekawostką jest również fakt, iż dom mody Dior, zainspirowany tą piosenką, stworzył kolekcję jesień-zima 2012-‘13 A Soldier On My Own, której tytuł jest fragmentem tekstu Iron.

W maju tego roku Woodkid miał okazję gościć w Polsce. Wystąpił wówczas w Katowicach, w ramach Dni Województwa Śląskiego jako Before Tauron Nowa Muzyka.

Nie ma więcej wpisów