Dwa dni temu światło dzienne ujrzał nowy teledysk od szwedzkiego duetu producentów Miike Snow. To już czwarte z kolei video promujące krążek zespołu Happy To You. Wydaną w marcu płytę najpierw promował singiel Paddling Out, później The Wave, a następnie Devil’sWork.

Wszystkie poprzednie wyreżyserował Andreas Nilsson, który złączył teledyski w jedną, spójną całość. Wykreował on bowiem postać Jeana Noela – porwanego przez kosmitów mężczyzny. W pierwszym teledysku przeszedł on specyficzną operację plastyczną, przez którą nie tylko otrzymał charakterystyczny duży nos, ale także przeszedł metamorfozę swojej osobowości. Tak odmieniony powraca w wielkim stylu na Ziemię i wtedy zaczyna się jego nowa historia, którą można śledzić na kolejnych filmach Andreasa Nilssona.

Choć najnowsze video do piosenki Pretender wyreżyserował VernMoen, to postać Jeana nadal towarzyszy muzyce Miike Snow. Tym razem bohater bierze udział w swoim pierwszym festiwalu. Teledysk powstał w czasie występu zespołu na Hard Festival w Los Angeles.

Nie ma więcej wpisów