Ostatnio grupa Kim Nowak na swoim profilu na YouTube opublikowała singiel  promujący nowy krążek. Długo wyczekiwana zapowiedź albumu nosi nazwę Krew. Swoimi tekstami Fisz znów zaskakuje i uderza ekspresją, tworząc klimat, który idealnie łączy się z hendrixowskim brzmieniem. Utwór ten zaprezentowany został po raz pierwszy na tegorocznym Coke Live Music Festival, a kilka dni temu miał swoją premierę w trójkowej Offensywie.

Kim Nowak to projekt Bartosza Waglewskiego (Fisz), jego brata Piotra (Emade) i gitarzysty Michała Sobolowskiego. W 2010 roku grupa zadebiutowała imienną płytą, która została bardzo dobrze przyjęta przez publiczność. Szczur, Pistolet czy King Kong to tylko niektóre utwory z tego krążka, które porywają i mamy nadzieję że nowy materiał będzie tak samo zaskakujący i energetyzujący.

Zespół dobrze odnajduje się w stylistyce brudnych, garażowych dźwięków gitary. Dzięki temu ich klimat można przyrównać brzmień kapel tj. Black Sabath, Sonic Youth czy Morphin. Premiera nowego albumu Wilk  przewidziana jest na 6 listopada.

Premiera nowego albumu Wilk jest przewidziana na 6 listopada.

Nie ma więcej wpisów