W ramach promocji najnowszego wydawnictwa Jezus Maria Peszek, artystka wyruszy w trasę koncertową po Polsce. Mini-tournée obejmie osiem miast, a zainauguruje je występ w toruńskim klubie Od Nowa.

Oto pełny harmonogram występów:

26.10 – Toruń, Od Nowa
11.11 – Szczecin, Słowianin
16.11 – Poznań
17.11 – Wrocław, Eter
18.11 – Kraków, Studio
21.11- Warszawa, Stodoła
22.11 – Lublin, Dom Kultury
25.11 – Gdańsk, Parlament

Przypomnijmy, że trzeci longplay Marii Peszek ukaże się 03.10, zamykając muzyczny tryptyk, którego wcześniejszymi odsłonami były albumy: miasto mania i maria Awaria. Wokalistka zapowiada, iż  jest to najbardziej osobisty, przejmujący i bezkompromisowy krążek w jej dorobku. Niewątpliwie. Piosenkarka rozprawia się za jego pomocą z wewnętrznymi demonami, ojczyzną i Bogiem, o czym możemy przeczytać w wywiadzie opublikowanym w najnowszym numerze Polityki. Osobistym także z innego powodu. Po raz pierwszy artystka współkomponowała i współprodukowała cały krążek. Jej partnerem w zbrodni był znany instrumentalista Michał FOX Król.

Z pewnością jesienna trasa Marii Peszek dostarczy wielu niezapomnianych wrażeń, w końcu koncerty to jej specjalność! By czas oczekiwania mijał szybciej, proponujemy spędzić październik z najnowszym singlem wokalistki, Padam. 

Nie ma więcej wpisów