Jesteście ze stolicy? To na pewno kojarzycie BASEN. Jeżeli nie, to polecam szybko nadrobić zaległości. Było, jest i będzie to miejsce, które przyciąga spragnionych nocnego życia klubowiczów, artystów, muzyków i projektantów mody. Nowi właściciele, nowa charakterystyczna architektura, dobre nagłośnienie i  wyjątkowe oświetlenie, mają być gwarantem sukcesu klubu, które spotęgują klimat tego, jakże ważnego miejsca na mapie Warszawy. W nowej osłonie lokalu odnajdą się zarówno fanatycy tanecznych parkietów jak i ci spragnieni typowej kultury miejskiej.  Już w przyszły weekend szykujcie się na dwudniowe otwarcie..

Skąd się wzięła nazwa BASEN? Wytłumaczenie jest zarówno proste, ale i wyjątkowo ciekawe. Właśnie w tym miejscu mieściła się jedna z pierwszych, publicznych pływalni w Polsce, która została otwarta w latach 30-tych ubiegłego wieku. Był to również dawny gmach polskiej YMCA oraz miejsce zamieszkania Leopolda Tyrmanda. Nie można więc odebrać lokalowi miana miejsca z ciekawym klimatem. Sala główna BASENU to zaaranżowana na potrzeby spektakli, koncertów i pokazów niecka basenu o długości 25 metrów. Zachowano oryginalne zdobienia i ceramiczne posadzki, co nadaje wnętrzu wyjątkowy charakter. Nie spodziewajcie się jednak archaizmu i nudnej dekadencji. BASEN wyposażony jest w najnowocześniejszy system nagłośnieniowy i oświetleniowy.

Warszawski weekend, 5 i 6 października należeć będzie niewątpliwie właśnie do tego klubu. Dwudniowe otwarcie to nie tylko muzyka (koncerty, live acty, sety DJ-skie), ale także nowatorskie audio-wizualno-taneczne show, które zaprezentuje architekturę BASENU. Sama scena muzyczna, która nas interesuje najbardziej, prezentuje się rewelacyjnie. Będziecie mogli posłuchać DANGER, Adre ‘N’ Alin, Olivię Annę Livki oraz Ye:Solar. Oprócz samych koncertów, pojawi się grono zacnych DJ-ów z KAMP! na czele. Dobrą zabawę swoimi setami gwarantują również Eva Be, Rawski, Adam Bekett, Benda oraz PILL. Nie ma co się zastanawiać.

WAŻNE! – kąpielówki i czepki na BASENIE nie obowiązują.

Kiedy: 5-6.11 (piątek, sobota)
Gdzie: Klub BASEN, ul. Marii Konopnickiej 6, Warszawa
Wstęp: bilet 1-dniowy 30 zł / bilet 2-dniowy 50 zł
Start: 21.00

Nie ma więcej wpisów