Jak miło jest znów usłyszeć głos Gwen Stefani w piosenkach napisanych wspólnie z kolegami z No Doubt. Minęło 11 lat od wydania Rock Steady, ostatniego przed przerwą albumu z nowym materiałem. W tym czasie wokalistka zdążyła zrobić oszałamiającą karierę solową, została też ikoną mody, a nawet zaliczyła krótki flirt ze srebrnym ekranem. Nas jednak nie zwiodła, bo nigdzie jej głos nie brzmi tak dobrze jak w nagraniach No Doubt. Tezę tę potwierdza Push and Shove, pierwszy po latach nowy album nagrany w kolaboracji z Major Lazer.

11 lat to kawał czasu, ale zespołowi ta przerwa wyszła na dobre. Push and Shove tryska energią już od pierwszych minut. Singlowy Settle Down z dancehallowymi rytmami jest wystrzałowym połączeniem radosnego popu z zabójczymi tanecznymi beatami. Radości na albumie jest sporo, słychać, że muzycy się za sobą stęsknili tak samo jak my stęskniliśmy się za nimi. Dla wielbicieli nostalgicznej odsłony No Doubt też coś się znajdzie, chociażby Gravity, lub rozdzierająca ballada Undone.

Przez lata, które minęły od wielkiego sukcesu Don’t Speak w życiu członków No Doubt zmieniło się wiele. Każdy został rodzicem, a backstage stał się mini przedszkolem, bo każdy chce mieć dzieci przy sobie. Tym bardziej miło, że w szaleństwie rodzicielskich obowiązków znaleźli czas na wspólne granie.

Miło nam poinformować, że portal musicis.pl objął to wydawnictwo swoim patronatem.

Nie ma więcej wpisów