Nie od dziś wiadomo, że jesień to pora roku, która za każdym razem oferuje nam ogromny wybór różnorodnych koncertów klubowych. Z ogromną przyjemnością śpieszymy donieść, że do bogatej już puli wykonawców, którzy odwiedzą nasz kraj w tym roku, dołącza kolejny. Ben Westbeech, bo o nim mowa, odwiedzi Polskę już 28 listopada by zagrać koncert w bydgoskim klubie Liquid Club.

Westbeech to pochodzący z Bristolu muzyk, dj, producent i wokalista. Zwykło mówić się o nim, że swój talent zaczerpnął z samego źródła, z którego wypłynęli również Massive Attack czy Portishead. W swoich produkcjach oferuje nam zgrabną i przede wszystkim ciekawą mieszankę gatunków muzycznych takich jak: miejski soul, jazz, funk , rock and roll, hip hop, czy house. Jednak jak sam mówi to tylko niektóre z inspiracji, jakich możemy doszukać się w jego utworach.

Brytyjczyk kilka razy gościł już w naszym kraju przy okazji promocji swojego poprzedniego albumu Welcome to the Best Years of Your Life. Tym razem do Bydgoszczy przyjedzie by promować wydaną rok temu płytę There’s More to Life than This.

Kiedy: 28.11 (środa)
Gdzie: Bydgoszcz, Liquid Club (Poznańska 32)
Start: 20:00

Nie ma więcej wpisów