Już dziś fale warszawskiego Radia Kampus zmienią się nie do poznania. Dokładnie o 22:00 za mikrofonami zasiądą Michał Trzciński i Michalina Furtak. Zainaugurują tym samym nową audycję – M2. Będzie to bardzo mocno muzyczne wydarzenie. Będziemy mieli okazję posłuchać m.in. utworów z nowego albumu Loco Star i z wydanego dziś krążka Marii Peszek.

Podczas dzisiejszej inauguracji będziecie mieli okazję posłuchać o wywiadzie, który wstrząsnął polskim rynkiem muzycznym i o całym szumie medialnym, który wytworzył się wokół wydawnictwa Jezus Maria Peszek. Oprócz tego, dowiecie się również wielu ciekawych informacji o serwisie musicis.pl.

Michał Trzciński to połowa braterskiego duetu Bueno Bros., który ma na koncie remiksy utworów takich gwiazd jak: Monika Brodka, Novika, a także zespołu Hey. Michał ma również duże doświadczenie w pracy radiowca. Prowadził m.in. autorską audycję Z serca Arizony, której mogliście słuchać na antenie krakowskiej Radiofonii.

Razem z Michałem za mikrofonem pojawi się Michalina Furtak, która na co dzień śpiewa w zespole très.b, z którym w maju tego roku wydała album 40 Winks of Courage. Tym razem wystąpi w roli współprowadzącej. Teraz to ona będzie zadawać pytania, komentować i osądzać. Jak da sobie radę po tej drugiej stronie? O tym będziecie mogli się przekonać o godz. 22:00.

Audycja będzie wyjątkowa także pod tym względem, że posłuchają jej fani krakowskiej Radiofonii. Wystarczy włączyć w Krakowie 100.5 FM w niedzielę o godz. 18:00.

Będą goście, będą nagrody i mnóstwo naprawdę ciekawych niespodzianek. Musicis.pl serdecznie poleca! Jeżeli akurat nie jesteście w stolicy naszego kraju, to zapraszamy tutaj.

Nie ma więcej wpisów