A właściwie tylko połowa Rebeki w postaci Iwony Skwarek. Iwona udziela się wokalnie w utworze Déja Vu z nadchodzącego, debiutanckiego albumu Moullinexa pt. Flora. Premierę zaplanowano na 26 października pod szyldem labelu Gomma Records. Podczas ostatniej imprezy Gomma Party w berlińskim klubie Flamingo wokalistka pojawiła się na scenie z Moullinexem.

Producent ten był jednym ze współautorów bardzo ciekawej EP-ki z początku tego roku pt. Casablanca Reworks. Złożyły się na nią nowe wersje niezapomnianych utworów epoki disco takich jak: Maniac czy You Can’t Run From My Love. Świeże, taneczne aranżacje były okraszone wokalem Peaches, która udowodniła, że sprawdza się również w mniej agresywnym repertuarze.

Jeżeli chodzi o Rebekę, to duet zagra 2 koncerty w Portugalii. Jeden z nich odbędzie się w stolicy, 20 października w klubie Plano B. Na scenie wystąpią też: Xinobi, The Discotexas Band i Moullinex właśnie. Czyżby zacieśniona współpraca pomiędzy polskim zespołem, a portugalskim labelem zaowocowała kontraktem płytowym? Trzymamy mocno kciuki za Rebekę!

Nie ma więcej wpisów