Zagorzali fani Placebo zapewne skreślają już dni w kalendarzu i niecierpliwie przebierają nogami w oczekiwaniu na premierę nowej EP-ki zespołu. Ci, którzy nie żałowali grosza i zdecydowali się zamówić wersję rozszerzoną wydawnictwa mogli cieszyć się nią o cały tydzień wcześniej. Jak to zwykle w takich przypadkach bywa, zniecierpliwieni fani podzielili się już swoim szczęściem z resztą świata i tak oto wszystkie piosenki znalazły się do odsłuchu w serwisie YouTube.

Przypomnijmy, że premiera nowego 7. już w dorobku grupy albumu planowana jest na wiosnę przyszłego roku. Przystawką, która ma zaostrzyć nam apetyt i umilić oczekiwanie jest EP-ka B3, która swoją oficjalną premierę będzie miała 12 października. Na krążku znajdują się 4 nowe piosenki, w tym tytułowa B3, którą zespół promował podczas swojej letniej trasy po europejskich festiwalach. Nam również dane było usłyszeć ją w wersji live w trakcie wizyty zespołu w Krakowie na tegorocznym Coke Live Music Festival.

Całości wydawnictwa dopełnia natomiast cover I Know You Want to Stop zespołu Minxus.

Poniżej znajdziecie link do odsłuchu nowej EP-ki jednak tylko od Was zależy czy przesłuchacie jej już teraz czy wytrzymacie i poczekacie do oficjalnej premiery.

Lista utworów na B3:

1. B3
2. I Know You Want to Stop (cover Minxus)
3. The Extra
4. I Know Where You Live
5. Time is Money

Nie ma więcej wpisów