Smutna wiadomość nadeszła dla fanów brytyjskiej wokalistki. Victoria Hesketh nie pojawi się w sobotę w Soho Factory podczas 8. edycji FreeFormFestival. Oto komunikat organizatorów: Niestety, z przyczyn niezależnych, Little Boots nie będzie mogła wystąpić podczas FreeFormFestival. Trwają rozmowy w sprawie potwierdzenia kolejnego możliwego terminu koncertu, który planowany jest wstępnie na pierwszą połowę 2013 roku. Za wszelkie niedogodności przepraszamy.

Przypomnijmy, że Little Boots miała wystąpić 13.10 na festiwalowej Second Stage dokładnie o północy. Przez to koncert Brodinski + Gesaffelstein, który miał odbyć się o 01:30, rozpocznie się półtorej godziny wcześniej.

Miejmy nadzieję, że za sprawą odwołania koncertu nie stoją jakieś poważne problemy artystki. Trzymamy kciuki za przyszłoroczny koncert i nową płytę, która powinna ukazać się do czasu występu Little Boots. Na otarcie łez posłuchajcie coveru utworu grupy Bronski BeatSmalltown Boy, który Hesketh nagrała na potrzeby składanki Ministry of Sound:

Brodinski + Gesaffelstein

Nie ma więcej wpisów