Niedawno w sieci pojawił się nowy klip od zespołu Coldplay. Hurts Like Heaven jest 6. singlem z wydanej w 2011 roku płyty Mylo Xyloto i 5., który doczekał się swej wizualizacji. Nowy teledysk może zaskakiwać  ponieważ nieco odbiega od tego, co zespół serwował nam do tej pory. Wciąga nas bowiem w animowany świat przygód Mylo Xyloto. Mimo, iż na pierwszy rzut oka możemy czuć się zdezorientowani i ulec wrażeniu, że nie bardzo wiemy o co w tym wszystkim chodzi, to nic bardziej mylnego. Gdy trochę poszperamy w poszukiwaniu informacji wszystko zdaje się być przemyślane i mieć swoje miejsce w całej układance.

Tytułowy Mylo Xyloto, którego przygody możemy oglądać ma rozbudzić naszą ciekawość i apetyt na chęć poznania dalszych jego losów. Zespół planuje w 2013 roku wydać własny komiks o przygodach dzielnego bohatera, walczącego z dźwiękami i kolorami w królestwie ciszy.

O animacje przygód nowego przyjaciela Coldplay, które możemy oglądać w najnowszym video zadbał Mark Osborne. Komiks z przygodami Mylo Xyloto natomiast możecie przedpremierowo zamówić tutaj.

Nie ma więcej wpisów