Po zeszłotygodniowej inauguracji, Michał TrzcińskiMichalina Furtak ponownie zapraszają na swoją audycję M2 w warszawskim Radiu Kampus i na falach krakowskiej Radiofonii. Podobnie jak tydzień temu, nie zabraknie rozmów, gości, konkursów i wielu inspirujących utworów, które dla Was przygotowali.

Dziś, po godz. 22:00, za mikrofonem pojawi się także zespół Loco Star. Muzycy będą opowiadać o swoim najnowszym albumie – Shelter, który tydzień temu trafił na sklepowe półki.

Drugim gościem, którego będziecie mogli usłyszeć w M2, będzie Baasch. Warszawiak opowie o swoim najnowszym materiale, a także o występie, który będziemy mieli okazję zobaczyć już w najbliższy weekend. I tu pojawia się kolejny temat, który zostanie poruszony podczas tej godziny, czyli FreeFormFestival.

Podczas swojej audycji, Michał i Michalina zdradzą Wam również, co trzeba zrobić, żeby wygrać od nas karnety na FreeFormFestival. Zatem jedyne, co musicie zrobić, to włączyć dokładnie o godz. 22:00 warszawskie Radio Kampus. Przypominamy, że program będziecie mogli usłyszeć również na falach krakowskiej Radiofonii. Powtórka w niedzielę o godz. 18:00.

Nie ma więcej wpisów