Pierwszy przystanek cyklu imprez Sizeer Music on Tour przed nami. Przez dwa najbliższe miesiące najlepsze kluby w Polsce rozgrzeje klimat muzyki tanecznej. Na scenie zagoszczą artyści ze światowej czołówki muzyki elektronicznej oraz sylwetki, które reprezentować będą zupełnie nowe brzmienia. Już 12 października spotkamy się na pierwszej imprezie, która zainauguruje ten jesienny cykl muzycznych, klubowych wrażeń. Zarezerwujcie więc swój wolny czas na najbliższy piątek i wybierzcie się do Poznania, do klubu Eskulap, gdzie na scenie zaprezentują się Black Sun Empire oraz Reso. Wieczór rozgrzewać będą natomiast: Paszczak & Raq (Foxhole), Moptron oraz Playaman.

Black Sun Empire to jedni z weteranów muzyki drum’n’bass spoza Wysp Brytyjskich. Swoją działalność zaczęli w 1995 roku, aby po prawie dwudziestu latach aktywnej działalności scenicznej, nadal zapełniać parkiety na całym świecie. Aktualnie promują swoje ostatnie wydawnictwo – From the Shadows – z którym również odwiedzą Polskę. Swoją niezmienną rozpoznawalność zawdzięczają ciągłemu poszukiwaniu świeżości w ich twórczości.

Reso, jako DJ i producent, eksploruje pełne spektrum muzyczne połamanych brzmień: od crunku, przez hip-hop, drum’n’bass po wysoko modulowany dubstep. Wielka muzykalność i nieprzeciętna sprawność producencka uplasowały go wysoko wśród młodych twórców nowych brzmień. Pierwsze produkcje wydane dla labelu Civil Music – If Ya Can’t Beat Em z 2008 i EP-ka Heavy Arms z 2009 roku – od razu utorowały mu drogę do stworzenia remiksów dla takich twórców jak: Wiley, The Qemists i Crookers. Prawdziwym przełomem natomiast było wydanie w ubiegłym roku EP-ki Temjin, która zjednała mu szeroką publiczność wśród nie tylko wielbicieli dubstepu i d’n’b, ale też brzmień techno i nurtu IDM. Przede wszystkim jednak, Reso dołączył do rodziny prestiżowej wytwórni Hospital Records.

Kiedy: 12.10 (piątek)
Gdzie: Poznań, Eskulap (Przybyszewskiego 39)
Start: godz. 21:00
Wstęp: przedsprzedaż: 20 PLN / w dniu koncertu: 30 PLN

Nie ma więcej wpisów